Ціну уточнюйте
Бамбукові рушники для обличчя, Pupilla single, паковання 6 штук, Туреччина
Бамбукові рушники виробляються з натуральних волокон бамбука та мають деякі переваги. Ось деякі з них:
М'якість: Бамбукові рушники мають гладкі та м'які волокна, що робить їх приємними на дотик і м'якими до шкіри.
Поглинальна здатність: Бамбукові волокна мають чудову поглинальну здатність, тому такі рушники можуть швидко вбирати вологу після душу або купання.
Антибактеріальні властивості: Бамбук містить природні антибактеріальні властивості, що може допомогти запобігти розвитку бактерій і запахів.
Стійкість до мікробів і грибків: Завдяки своїм антибактеріальним властивостям, бамбукові рушники можуть бути менш схильні до розвитку цвілі та грибкових інфекцій.
Екологічність: Бамбук є рослиною, що швидко росте й не вимагає застосування пестицидів під час вирощування, що робить його екологічно чистим варіантом матеріалу для рушників.
Турецький бренд Pupilla, це високий знак якості виробів!
40 - 60 градусов. без хлору вмісту.
Рекомендується подвійне полоскання в машинці та прання зі спеціальними м'ячиками для прання.
фото Бамбукові рушники для обличчя, Pupilla single, паковання 6 штук
У нас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Призначення рушника | Для особи |
| Пресоване | Ні |
| Тип тканини | Бамбук |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 90 см |
| Щільність | 550 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Комплектація | Набір |
| Розмір | 50 х 90 см |
| Склад матеріалу | |
| Бамбук | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рушників в наборі | 6 |