







4 200 ₴/комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Махра |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Простирадло | 2 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |