



3 900 ₴/комплект
ROMEO HOME Туреччина
Постільна білизна тканина сатин , бавовна %100
Дуже м'яка та приємна на дотик
Щільність тканини 86м2
Виробництво Туреччина
Фірма Romeo home
В набір входить
Підковдра кольорова 200-220см
Простирадло однотонне 240-260см
Наволочки кольорові
50-70см 2шт
Наволочки дві однотонні
50-70см
Коробка подарункова
Ткань: сатин
Состав: 100% бавовна
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 240 см |
| Довжина підковдри | 260 см |