





4 200 ₴/комплект
Літні комплекти постільної білизни з піке!
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Тканина бавовна 100%
В набір входить
махрове простирадло з рюшами
Розмір простирадла 220х230см
Простирадло без резинки, тканина ранфорс
Розмір простирадла 240х260см
Наволочки тканина ранфорс глибокий запах
Розмір наволочок 50х70см 2шт.
Гарна подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Піке |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Простирадло | 2 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |