


3 900 ₴/комплект
Літній комплект постільної білизни з піке! Білий колір
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Тканина Ранфорс
Склад бавовна 100%
- Покривало (Муслінове) 230х260 см.
- Простирадло 240х260 см.
- Наволочки : 2 шт. з вишивкою + 2 шт. однотонні 50х70 см.
Комплект в гарній якісній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Піке |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Назва | Піке/покривало |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |