



3 000 ₴/комплект
Літні комплекти постільної білизни з піке!
Фірма Romeo home
Виробництво Туреччина
Тканина бавовна %100
В набір входить
Пікє (покрывало) машинна в'язка
Тканина акрил
Розмір покривала 220-230см
Простирадло без резинки, тканина ранфорс
Розмір простирадла 240-260см
Наволочки тканина ранфорс глибокий запах
Розмір наволочок 50-70см 2шт.
Гарна подарункова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | На запах |