




4 680 ₴/комплект
Стильні та практичні набори від Pupilla 🇹🇷 — ідеальне рішення для створення затишку та гармонії у вашій спальні. Поєднання елегантного дизайну, високої якості та натуральних матеріалів забезпечує максимальний комфорт під час відпочинку.
У кожному наборі:
• Вафельне покривало-простирадло - 1 шт
• Простирадло - 1 шт.
• Наволочки — 2 шт.
Розмір та комплектація:
Вироби виготовлені зі 100% натуральної бавовни, що гарантує м’якість, повітропроникність і довговічність. Тканина приємна до тіла, добре зберігає форму та вигляд навіть після багаторазового прання.
Набори чудово підходять як для щоденного використання, так і як стильний та практичний подарунок 🎁
Оберіть свій ідеальний варіант для комфортного сну та естетики вашої спальні
💫
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Ліловий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Простирадло | 2 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |