-8%


5 110 ₴/комплект
4 700 ₴/комплект
BELIZZA ТУРЦІЯ — Тепла постільна білизна преміум'якості
Зробіть свої ночі ще комфортнішими з фланельовим постільним бельєм від Belizza! Цей комплект стане справжнім порятунком у холодну погоду, забезпечуючи тепло та затишок завдяки м'якій натуральній фланелі. Ідеальний вибір для сімейних пар — комплект містить дві полуторні підковдри, щоб кожен міг насолодитися своїм затишним простором.
Особливості комплекту:
Матеріал: фланель — м'яка та приємна на дотик тканина, яка забезпечить вам тепло навіть у найхолодніші ночі.
Склад: 100% бавовна — натуральний матеріал, який дихає та дарує комфорт шкірі.
Комплект постільної білизни Belizza не тільки зігріє вас, а й стане чудовим подарунком завдяки стильному подарунковому пакованню. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, затишок і турботу про своїх близьких.
Подаруйте собі та своїм близьким теплі ночі та максимальний комфорт з Belizza!
У нас
Бажаємо Вам приємних і гарних покупок! З нами, Ви отримаєте якісний товар, гарний настрій, швидко та легко! AURA, інтернет-магазин домашнього текстилю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELIZZA |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |