
1 860 ₴/комплект
Яскраве сатинове простирадло на резинці + наволочки
Розмір: 160х200см., +30см., по боках
Наволочки: 50х70см., 2 штуки
BELIZZA Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марка Belizza |
| Тип простирадла | На гумці |
| Розмір | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | на резинці |
| Склад | Бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | Да |
| Кишеньки наволочки | Без застежки |