







3 800 ₴/комплект
Жаккардова постільна білизна Fiesta Туреччина
Тканина: жаккард.
Склад: бавовна.
Євро розмір.
В наборі :підковдра 200-220см; простирадло 240-260см; наволочки 4 штуки 50-70см.
Тканина жаккард - це особливий вид тканини, який виробляється за допомогою спеціального технічного процесу жаккардового ткацтва. Цей процес дозволяє створювати складні та деталізовані малюнки та узори, що відрізняються від звичайних тканин.
Жаккардова тканина володіє високим рівнем якості та надає виробам розкошного та елегантного вигляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiesta |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Жаккард/Сатин |
| Цвет | Серый |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Турция |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 240 см |
| Длина простыни | 260 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Карман пододеяльника | На пуговицах |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 240 см |
| Длина пододеяльника | 260 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Состав | Бавовна |
| Ткань | Жакард |